Skip to main content
27.05.2024
Bibliotēku attīstības centrs rīko semināru “Eiropas Parlamenta vēlēšanas: vai katra balss ir no svara?”
Ikviens interesents aicināts pieslēgties Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centra rīkotajam semināram “Eiropas Parlamenta vēlēšanas: vai katra balss ir no svara?”, kas tiks straumēts Latvijas Nacionālās bibliotēkas YouTube kanālā: https://www.youtube.com/live/hRJ6QuFKPZc?si=vt9cg192n8jLXwdQ
Semināra mērķis ir informēt un izglītot bibliotēku lasītājus – īpaši senioru vecuma auditoriju – par viņu balsstiesībām, Eiropas Parlamenta vēlēšanu procesu un nozīmi, medijpratības lomu balsošanas lēmuma pieņemšanā, kā arī veicināt ikviena balsstiesīga iedzīvotāja aktīvu līdzdalību vēlēšanās. Lai skatītos semināru, iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama, taču pieteikuma anketu aicinātas aizpildīt tās Latvijas bibliotēkas, kuras plāno nodrošināt iespēju sekot tiešraidei arī saviem lasītājiem.
Pasākuma mērķauditorija ir Latvijas bibliotēku lasītāji, senioru vecuma auditorija, bibliotekāri, bet tiešraide un pēcāk arī tās ieraksts būs pieejams ikvienam interesentam.
Semināru rīko LNB Bibliotēku attīstības centrs sadarbībā ar Eiropas Parlamenta biroju Latvijā. Pasākums notiek ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu.
Reģistrācija bibliotēkām par semināra skatīšanos ar lasītājiem: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSduNHAss…/viewform